מסלול מועצות

צור קשר

שים לב!

בין אם אתה חקלאי או בתפקיד ביטחוני ומעוניין לקבל הצעת מחיר מיוחדת המתאימה עבורך צור עימנו קשר בהקדם

מי אנחנו?

logoActive Trail היא משווקת מורשית של מצלמות שביל מתקדמות מבית Boly Media ו-ScoutGuard – חברות בינלאומיות המתמחות בפיתוח וייצור של מוצרי טכנולוגיה אופטית ברמה הגבוהה ביותר, המשווקים למיליוני לקוחות ברחבי העולם.

Active Trail פועלת באישור משרד התקשורת ליבוא ושיווק המצלמות בארץ, ואנו אף מפתחים מוצרים המותאמים במיוחד לצרכים של הלקוח הישראלי. החברה מתמחה מזה שנים במתן פתרונות מגוונים לגופי אכיפה וביטחון, לרשויות מקומיות ולמגזר החקלאי, כולל שירותים של נזקי חקלאות אותם ניתן לראות באמצעות המצלמות המתקדמות שלנו

המצלמות שלנו מותאמות במיוחד לשוק הישראלי, כשבכל מצלמה מותאם כרטיס SIM ישראלי המאפשר עבודה קלה ושוטפת ושליחת המידע המצולם ישירות לטלפון הנייד של בעל המצלמה.

Active Trail היא חברת בת של אימפריאל נשק ותחמושת, חנות הנשק מהראשונות שהוקמו בארץ והמטווח הסגור הראשון שהוקם בארץ ע"י מנחם דוד. אימפריאל נשק ותחמושת מתמחה ביבוא, שיווק, אספקה ותחזוקה של כלי נשק ותחמושת, וכן מפעילים מטווחי ירי .

ב- Active Trail תוכל להיות בטוח שאתה קונה מוצר איכותי, שמותאם בדיוק לצרכים שלך על ידי מומחים בתחום מצלמות השביל.

שירותינו

אנחנו ב- Active Trail שמחים לחלוק אתכם את הידע והניסיון הרבים שצברנו במהלך השנים, ומקיימים ימי עיון והדרכות מקצועיות המותאמים לצרכים שלכם.

בעת קניית המצלמות נוכל לייעץ לכם לא רק בעניין בחירת הדגם המתאים לכם ביותר, אלא גם לגבי אופן ההצבה של המצלמות בשטח להשגת תוצאות אופטימליות. במידת הצורך, בעלי המקצוע המנוסים שלנו יכולים אף לערוך התאמה אישית, עדכוני תוכנה ושדרוגים למוצרים שתרכשו.

אין צורך להתרוצץ ולחפש – אנו מחזיקים את כל המוצרים הנלווים להם תזדקקו להתקנה, תחזוקה ושמירה על המצלמות שאנו משווקים, כמו מטענים, קופסאות אבטחה, אנטנות, כבלים ועוד.

ברכישת מצלמה ב –Active Trail אנחנו מעניקים גם אחריות מלאה על המוצר, ובכל מקרה של תקלה או בעיה נעמוד לרשותכם ברצון עם שירותי הדרכה, תמיכה טכנית ותיקונים במעבדה מקצועית המוסמכת על ידי היצרנים.

הקליקו על תמונות הדגמים השונים כדי לקבל מידע נוסף על התכונות, היתרונות והשימושים הייחודיים של כל אחד מהם.